Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

WYPOSAŻENIE KUCHNI

Pomysł na kolor w kuchniStylistyka wnętrza zależy od zastosowanych w nim barw.  Nawet mały akcent kolorystyczny może odegrać kluczową rolę w tym, jak odbieramy przestrzeń. Przeanalizujmy wpływ barwy na wygląd pomieszczenia na podstawie czterech aranżacji, z wykorzystaniem baterii zlewozmywakowych marki Ferro.

Czytaj więcej...

Czy płyta gazowa jest bezpieczna?
Wiele osób obawia się zamontowania w kuchni płyty gazowej ze względu na kwestie bezpieczeństwa. Czy faktycznie jest się czego obawiać i płyty tego typu rzeczywiście są dużo bardziej ryzykowne? Co trzeba wziąć pod uwagę kupując płytę gazową? Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy w tym artykule! Zapraszamy do lektury, rozwiewamy wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa płyt gazowych!

Czytaj więcej...

Kuchenne inspiracje
Kuchnia od zarania dziejów kojarzy się z ciepłem. Zwyczaj zasiadania do wspólnego posiłku przy palenisku przeniósł się do dzisiejszych czasów. Integracja podczas konsumpcji pozostaje tak samo wartościowa, jak dawniej, sama przestrzeń przeszła jednak wielką metamorfozę. W nowo projektowanych pomieszczeniach każdy szczegół można dopasować do pozostałych elementów  i własnego procesu przygotowywania pożywienia. Od zaplanowania ciągu funkcjonalnego, doboru sprzętu, aż po strefę zmywania. Firma FERRO oferuje wiele rodzajów baterii zlewozmywakowych. Znajdziemy tu odpowiednie rozwiązanie dla każdego stylu wnętrzarskiego.

Czytaj więcej...

Kolory baterii zlewozmywakowychKolor ma znaczenie. Także w przypadku baterii zlewozmywakowych. Dyskretny i stonowany – wtopi się w otoczenie. Wyrazisty i odważny – doda charakteru, podkreśli lub zupełnie odmieni dotychczasowy styl kuchni.

Czytaj więcej...

Ferro: Czarne baterie w kuchniCzerń jest jednym z najmodniejszych kolorów wykorzystywanych do aranżacji wnętrz – także kuchennych. Nie kojarzy się już z zimnym, ponurym klimatem. Wręcz przeciwnie, jest synonimem elegancji, ponadczasowości i spontaniczności. Poznajcie czarne baterie kuchenne firmy FERRO.

Czytaj więcej...

Dwie odsłony nowoczesnej kuchniMożna by powiedzieć: dwie „twarze” loftu. Jedna surowa, wyrazista – jak na czerpiący inspiracje z hal fabrycznych industrial przystało. Druga – łagodna, bliska subtelnemu scandi.

Czytaj więcej...

Baterie kuchenne w atrakcyjnych kolorachW intensywnych lub stonowanych barwach, złote, srebrne, czarne i w odcieniu starego brązu – można wybierać w kolorach baterii zlewozmywakowych. Uzupełnią aranżację albo ją nieco odmienią.

Czytaj więcej...

Oszczędne baterie z linii ActiveSeria baterii Active firmy Franke, powstała z myślą o wygodzie oraz oszczędzaniu wody i energii. Ich prosty design skrywa maksimum funkcji.

Czytaj więcej...

Podkategorie

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <