Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

W ŁAZIENCE

Nowoczesny i bezpieczny - nowy brodzik kompozytowy Magma od ROCADobrze zaprojektowana strefa prysznica składa się z kilku elementów: kabiny, zestawu natryskowego, odpowiednio dobranych akcesoriów i brodzika. Szczególnie przed tym ostatnimi stawiane są wysokie wymagania – zarówno w zakresie designu, jak i bezpieczeństwa. Najnowsza propozycja Roca – rodzina brodzików Magma – spełnia obydwa te wymagania.

Czytaj więcej...

 

W królestwie kształtów i kolorów. Nowe propozycje do strefy umywalkiStrefa umywalki to wizytówka każdej łazienki. Umieszczana zazwyczaj vis-à-vis drzwi wejściowych, skupia wzrok i jest jasną informacją o tym, jaki styl dominuje w tej przestrzeni. Dobrym pomysłem na aranżację tej strefy jest wybór nietuzinkowej umywalki. Poznajcie nasze nowe modele!

Czytaj więcej...

Innowacyjny system spłukiwania Silent Flush LAUFENŁazienka staje się przestrzenią coraz bardziej komfortową i wchodzącą w idealne interakcje ze swoimi użytkownikami. Marka LAUFEN zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego proponuje im produkty, które odpowiadają na ich aktualne potrzeby. Jednym z nich jest Silent Flush. To innowacyjna technologia spłukiwania toalet, która zapewnia wyjątkowo ciche, a zarazem efektywne mycie wnętrza misy.

Czytaj więcej...

Monochromatyczna czy kolorowa?Jaka łazienka jest trendy? Który styl aranżacyjny przetrwa upływ czasu i będzie podobać się nawet po kilku latach? Czy wnętrza mogą się zestarzeć? Takie pytania stawia sobie każdy, kto urządza własną przestrzeń kąpielową. Najdłużej zastanawiamy się nad doborem kolorów.

Czytaj więcej...

Baterie w dwóch kolorachŁazienka to przestrzeń coraz bardziej zindywidualizowana. Chcemy, by dobrze służyła nam przez lata, była modna, ale również by była zgodna z naszymi oczekiwaniami i upodobaniami. Dlatego właśnie w łazienkowych aranżacjach pojawia się coraz więcej zaskakujących wykończeń, tekstur i barw. Jednym z pomysłów na tego typu nietypowe rozwiązania są baterie w dwóch kolorach.

Czytaj więcej...

Kabiny District Walk-In - nowe rozwiązania bezprogowe ROCAPrysznic to synonim nowoczesnej i ekologicznej kąpieli. Doceniamy jego walory estetyczne, ale również praktyczne zalety, wśród których warto wymienić wysoki komfort. Ponadczasowe rozwiązania w formie ścianek prysznicowych walk-in to sposób na aranżację funkcjonalnej i wyjątkowo atrakcyjnej wizualnie strefy kąpieli. Poznajcie nową linię kabin District Walk-In.

Czytaj więcej...

W ergonomicznej łazienceJeśli łazienka ma służyć wszystkim domownikom, powinna być tak urządzona, by spełniać potrzeby każdego z nich. Podpowiadamy, o czym warto pamiętać, na co zwrócić uwagę.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <