Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AKTUALNOŚCI i RYNEK

Grupa Roca właścicielem włoskiej marki armatury IdralGrupa Roca, światowy lider w projektowaniu i produkcji wyposażenia łazienkowego, dokonała kolejnej akwizycji. Sfinalizowała umowę kupna firmy Idral, producenta specjalizującego się w wytwarzaniu armatury samozamykającej przeznaczonej do przestrzeni publicznych i półpublicznych.

Czytaj więcej...

Znamy nowe taryfy za gaz i energię elektryczną - ile zapłacimy za ogrzewanie domów po 1 lipca 2024?


PORT PC opublikował prognozy kosztów ogrzewania budynków jednorodzinnych w III kwartale 2024 r. z uwzględnieniem najnowszych taryf zatwierdzonych przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Jak wynika z wyliczeń, koszty ogrzewania po 1 lipca 2024 r. zmienią się istotnie, szczególnie w przypadku kotłów gazowych i elektrycznych pomp ciepła. W najlepszej sytuacji będą użytkownicy pomp ciepła − tutaj koszty spadły o 10%.

Czytaj więcej...

Czy pompa ciepła musi być zawsze włączona? - 5 faktówPompa ciepła to inteligentne i samoczynne urządzenie, ale czasem właściciel chce ją ręcznie wyłączyć czy odciąć od zasilania. Powody są zwykle dwa: przekonanie, że w ten sposób zaoszczędzi się energię elektryczną lub że w danej chwili dla poczucia komfortu cieplnego ogrzewanie nie jest potrzebne. To nie jest dobre rozwiązanie!

Czytaj więcej...

PGE zaprasza do udziału w Zielonej LoteriiPGE Obrót ogłasza loterię dla swoich klientów. Jej celem jest promocja elektronicznych rozwiązań dla klientów PGE m.in. eFaktury i elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Do wygrania jest samochód elektryczny, elektryczne rowery i hulajnogi. Akcja rozpoczęła się 10 czerwca i potrwa do 21 lipca br.

Czytaj więcej...

MediaMarkt doceniony przez konsumentów Gwiazdą Jakości Obsługi 2024MediaMarkt po raz kolejny zdobył tytuł Gwiazda Jakości Obsługi, tym razem w ramach XVII edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi. Nagroda została przyznana w wyniku badania konsumentów, którzy wysoko ocenili poziom usług, doradztwa i obsługi w sklepach MediaMarkt w minionym roku.

Czytaj więcej...

Czy pompa ciepła efektywnie ogrzeje dom także w mroźne dni?Niedawno w jednym z artykułów prasowych można było przeczytać, że pompy ciepła przestają działać, gdy temperatura na zewnątrz spada poniżej -15 st. C. Tak stwierdził „ekspert”, który chciał w ten sposób promować inną technologię.

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <