Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

AGD/RTV

Jak uzyskać efekt zdjęć niczym z Instagrama? Poznaj tipy, dzięki którym będzie to banalnie proste!Wakacje to czas, kiedy najczęściej sięgamy po telefon, żeby uwiecznić swoje wspomnienia. Co jednak zrobić, aby zdjęcia odzwierciedlały fantastyczne widoki czy atmosferę, jakiej mieliśmy okazję doświadczyć? Przygotowaliśmy praktyczne wskazówki, dzięki którym Twoje fotografie będą zapierać dech w piersiach i wyglądać niczym z Instagrama!

Czytaj więcej...

 

Mikrowieża MS30.2BT EDITION marki BLAUPUNKT już w ofercieMS30.2BT EDITION to unowocześniona wersja znanego i cenionego modelu z oferty BLAUPUNKT MS30BT. Odświeżona wersja posiada lepszy wzmacniacz, mocniejszy o 5 Watt na kanał, co ma znaczące przełożenie na poprawę jakości dźwięku.

Czytaj więcej...

Odkryj nową jakość sprzątania z odkurzaczem pionowym BLAUPUNKT VCH801

 Ten zaawansowany technologicznie model łączy wyjątkową moc z ergonomicznym designem. VCH801 to skuteczność oraz wygoda w każdym aspekcie sprzątania. Odkurzacz pionowy VCH801 wyposażony jest w 300 W silnik bezszczotkowy zasilany napięciem 25,2 V.

Czytaj więcej...

MS30.2BT BLAUPUNKT - Twoje domowe centrum rozrywkiMS30.2BT to unowocześniona wersja znanego i cenionego modelu z oferty BLAUPUNKT MS30BT. Odświeżona wersja posiada lepszy wzmacniacz, mocniejszy o 5 Watt na kanał, co ma znaczące przełożenie na poprawę jakości dźwięku.

Czytaj więcej...

Produkty od ręki i profesjonalny doradca, czyli sklepy offline nadal na topieMimo coraz bardziej rozbudowanych możliwości e-commerce Polacy wciąż cenią sobie zakupy stacjonarne – wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie MediaMarkt Polska. Klienci wskazują m.in. na możliwość zobaczenia i przetestowania produktu na żywo (44,8% respondentów) oraz porównania różnych urządzeń (36,7%), jako największe zalety odwiedzania sklepów.

Czytaj więcej...

Grupa Publicis będzie zarządzać budżetem mediowym MediaMarkt PolskaOd października 2022 r. MediaMarktSaturn używa terminu "Experience Electronics" do opisania swojego repozycjonowania oraz szerokiego zakresu usług oferowanych klientom. W ramach towarzyszącej temu procesowi kompleksowej transformacji marketingowej firma zainicjowała kolejny etap, przyznając międzynarodowy budżet mediowy Grupie Publicis. Ten krok przenosi marketing firmy na wyższy poziom komunikacji skoncentrowanej na kliencie.

Czytaj więcej...

MediaMarkt otwiera nowe sklepy w Polsce!Znana sieć z elektroniką użytkową MediaMarkt już 27 czerwca otwiera dwa nowe sklepy - w Rumi oraz Lesznie. Po raz pierwszy w Polsce pojawi się zupełnie nowy format sklepów - Xpress znany już i ceniony w Europie. W tym roku odświeżono również 10 sklepów, a na horyzoncie widać już następne otwarcia i renowacje. W ostatnich miesiącach marka wystartowała także z nową platformą zakupową online oraz aplikacją mobilną – zapowiada się więc naprawdę obiecująco!  

Czytaj więcej...

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <