Reklama

  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Idealna równowaga - odświeżona linia mebli z kolekcji ILBAGNOALESSKultowa kolekcja ILBAGNOALESSI marki LAUFEN powróciła w odświeżonym wydaniu. Obok jeszcze bardziej płynnych i lekkich form umywalek, wanien czy misek WC, pojawiły się nowe formy mebli łazienkowych. Idealnie dopasowane wzorniczo do pozostałych elementów serii, zachwycają nowoczesną kolorystyką i zaawansowanymi rozwiązaniami funkcjonalnymi.


ILBAGNOALESSI to kolekcja, której nie można pomylić z żadną inną. Inspirowane polerowanymi przez wodę kamieniami kształty umywalek, misek WC i wanien to ikony współczesnego designu łazienkowego. Projekt ILBAGNOALESSI po raz pierwszy pokazany został w 2002 roku. Już wtedy Stefano Giovannoni, projektant kolekcji, mówił o swoim pomyśle, że jest ponadczasowym archetypem, który trudno przypisać do konkretnego stylu. Dlatego pasuje do łazienek w wielu zróżnicowanych aranżacjach. Dziś możemy cieszyć się nową wersją kolekcji ILBAGNOALESSI. Dzięki opatentowanym przez LAUFEN materiałom, takim jak SaphirKeramik® i Sentec® , poszczególne elementy serii uzyskały delikatniejsze i lżejsze formy. Zmieniły się także proponowane w kolekcji meble. Idealnie uzupełniają one uwspółcześnione kształty ceramiki i wanien tworząc z nimi ponadczasową całość.

Minimalistyczna forma, najwyższa jakość

Nowa odsłona mebli z kolekcji ILBAGNOALESSI wyróżnia się niezwykle oszczędną, zgeometryzowaną formą. Tak zaprojektowane szafki są świetnym towarzystwem dla widowiskowych form ceramiki i wanien. Jednak w żadnej mierze nie ustępują im pod względem przemyślanego designu, skrupulatnie dobranych materiałów i zastosowanych rozwiązań funkcjonalnych.

W kolekcji mamy ponad 30 różnych modeli szafek podumywalkowych oraz wysoką szafkę kolumnową (wys. 165 cm, szer. 35 cm) w czterech wersjach kolorystycznych. Wszystkie posiadają minimalistyczną, wyraźnie uporządkowaną formę, której nie zakłócają nawet uchwyty. Są one ukryte w panelu przednim mebla. Rozwiązania podumywalkowe dostępne są wyłącznie w wersji z jedną lub dwiema szufladami, co podkreśla zastosowaną ich w przypadku projektową dyscyplinę. Szlachetność i wysoka jakość zastosowanych materiałów i wykończeń wskazują natomiast, że mamy do czynienia z produktem luksusowym. Kamionkowe blaty, naturalna okleina, tytanowe zawiasy, systemy pełnego wysuwu szuflad i cichego domyku soft-close - wszystkie świadczą o niezwykłej precyzji wykonania i najwyższej klasie produktu.

Szeroka paleta rozwiązań

W kolekcji mebli ILBAGNOALESSI dostępne są szafki z blatem z MDF, szafki z blatem z kamionki, szafki do umywalek wpuszczanych w blat oraz szafki do umywalek częściowo wpuszczanych w blat. Zakres rozmiarów waha się od 90 cm, przez 120 cm, aż po 160 cm szerokości.Największe meble wymagają zatem odpowiednio dużej przestrzeni. W odświeżonej wersji kolekcji, Stefano Giovannioni zaproponował także zupełnie nową paletę kolorystyczną. Znalazły się w niej: ponadczasowy biały mat, ale także ciemnobrązowy, terakota oraz noce canaletto. Takie wybarwienia idealnie współgrają z inspirowanymi naturą formami ceramiki i wanien. Są także odpowiedzią na współczesne trendy panujące w łazience. W zależności od zestawienia, umywalki i szafki mogą intensyfikować dominację jednej barwy (np. umywalka w wykończeniu caffe matowym oraz blat kamionkowy top marrone naturale) lub przeciwnie - kontrastować ze sobą. Świetnie będą się prezentować połączenia jasnego kamionkowego blatu CALCE AVORIO lub ciemnego MARRONE NATURALE z frontami z naturanego drewnianego forniru noce Canaletto czy zawsze eleganckiej lakierowanej matowej bieli.Idealnym uzupełnieniem stylu mebli z kolekcji są organizery szufladowe w kolorze dymionego szkła. Są one eleganckim i praktycznym dodatkiem, który pomaga zorganizować przestrzeń w szufladach. Dodatkowym elementem wyposażenia są podkładki szufladowe w spójnym z organizerem kolorze antracytowym. Posiadają one właściwości dźwiękochłonne i antypoślizgowe.Nowe meble ILBAGNOALESSI - podobnie jak cała odświeżona wersja kolekcji - zachwyci każdego, kto nie boi się odważnych rozwiązań i postawi na kontakt z wyjątkowym designem. Zapewniają idealną równowagę pomiędzy formą a funkcją. Są też gwarancją najwyższej jakości i ponadczasowego piękna.

 LAUFEN
press box

NAPISZ DO NAS

> admin(at)lazienkaikuchnia.pl <